Майбутнє електронної пошти

Ідеї, що стоять за інструментами спілкування Odoo.

Електронні пошти зламані.

Електронні листи змушують мене витрачати свій час. Але мені це потрібно.                      Враховуючи важливість електронних листів у нашому житті,                      це неймовірно, адже це єдине програмне забезпечення                      для районів, які не розвиваються останні 20 років!

Читання моєї поштової скриньки - це найбільш непродуктивне завдання, яке я роблю                      щодня. Я повинен витратити одну повну годину на                      день для обробки моїх електронних листів. Всі небажані листи в                      одній і тій же папці вхідних; спам, інформація, яка не має значення,                      відповіді на комерційні пропозиції і т. д. Наприкінці                      години лише 10 листів насправді вимагали                      від мене відповіді. З хорошим інструментом я міг би це зробити                      за 10 хвилин!

В Odoo ми створюємо інструменти для підвищення продуктивності                      підприємств. Оскільки електронні листи та інформаційні потоки є одним із                      найбільшої втрати часу в компаніях, які ми повинні виправити.

Щоб зламати електронні листи, потрібно більше, ніж просто інтерфейс іншого користувача.                     Нам потрібно переосмислити весь зв'язок.

Механізм зв'язку Odoo

Ось ідеї інструментів комунікації Odoo:

  • Отримати все, що готово: в папці "Вхідні" є                          список справ. Ви повинні мати можливість обробляти (не тільки                          читати) папку "Вхідні" та легко позначати повідомлення для майбутньої                          дії. Кожна скринька повинна бути порожньою після                          обробки; більше ніякої перевантаженої інформації.
  • Тримайте контроль над тим, що хочете отримувати або не бажаєте                          отримувати. Люди ніколи не повинні отримувати спам. Вам                          слід додавати/не додавати будь-яку інформацію в однин                          клік.
  • Продуктивність є ключовою: наш розумний користувач                          інтерфейсу не повинен натискати на кожен лист, щоби                          читати усі повідомлення. Читання повного потоку, відповідає                          додаванням документів, є надзвичайно швидким.
  • Суміш натиску та перетягнення: Сьогодні люди                          є жертвами того, що інші вирішують натиснути на них.                          Оdoo розрізняє:
    • Повідомлення "для інформації":                                  ви можете витягнути, коли вам потрібні деяка конкретна                                  інформація; їх не потрібно читати                                  кожен день. Ви отримуєте лише те, що ви вирішили                                  за потрібне. Це складає 90% від ваших щоденних                                  листів. Для цього використовуйте меню "Вхідні".
    • Повідомлення "для дії":                                  вимагають вашої негайної уваги і вам потрібно                                  обробляти їх усіх. Це становить 10%                                  ваших щоденних електронних листів. Використовуйте для цього меню "Для: мене".
  • Зосередьтеся на змісті: все                          забирається, щоби підкреслити реальне послання. Більше немає                          вступного введення, привітання, підписів та правових                          записів. Ми стандартизовуємо розташування кожного повідомлення.                          (підписи знаходяться в профілі контакту, а не в                          кожному повідомленні)
  • Папки та списки розсилки - це чудові інструменти, але й                          комплекс в традиційній електронній пошті клієнта. В Odoo,                          група контактів, яка обмінюється дискусією, може бути                          створена в один клік. Кожна група повинна мати її                          власну адресу електронної пошти.