Наш новий хакатон 2019

Легко будувати вебсайт компанії та продавати товари онлайн.

Нові функції запущені

Щоб додати до вже всеосяжного набору функцій Odoo,                  розроблена система управління контентом веб-сайту (CMS або WMS), а також є бета-версія                  доступна сьогодні, з 31 січня 2014 року.

Odoo вимагає бути "програмним забезпеченням з відкритим кодом, яке робить                      створення веб-сайту вашої компанії та продаж вашої продукції                      онлайн легко '. Тож на скільки це твердження є правдивим?

"Одноразовий запуск Odoo дозволить підприємству почати від                      нуля, щоб торгувати онлайн швидше, ніж будь-коли раніше ", пояснює Стюарт                      Макінтош, доктор медичних наук, спеціаліст із відкритого програмного забезпечення та                      Інтеграційний партнер Odoo, OpusVL. "Необхідні                      інвестиції, щоби повністю автоматизована бізнес-система                      різко зменшилась, що дозволяє малим та середнім                      підприємствам конкурувати на рівні функціональності і                      продуктивність, раніше зарезервованої для великих ІТ-інвесторів ".

"Нарешті, край лідів притягується до мас. Тепер настане черга великих гравців, щоб наздогнати вищі технології МСП ".

"Це ще один розумний і дуже підривний крок                      Odoo, що змусить інших постачальників технологій                      ще раз поглянути на цінність, яку вони забезпечують,                      адже їх "рішення" все-таки може конкурувати ".

"Odoo зараз конкурує на багатьох фронтах, без реального                      змагання, щоби вибити їх з верхніх позицій.                      Із запуском інтегрованої CMS системо та електронної комерції                      , він лише підвищує їх позицію як одного з провідних                      рішень у революції з відкритим кодом. Пройде не менше 5                      років, перш ніж другий постачальник ERP або CMS зможе                      конкурувати на цьому рівні завдяки технології,                      яку в даний час використовують більшість постачальників галузі ".

Додавання до провідних технологій галузі

Як і багато інших редакторів веб-сайтів, ви можете редагувати Odoo                      контент в режимі он-лайн, що дозволяє точно побачити, що ви                      змінюєте, а також забезбечує зміни відповідно до контексту.

Проте, на відміну від інших систем управління веб-контентом, це                      повністю інтегровано у базу даних. Це означає                      що коли ви редагуєте опис товару, зображення чи ціну,                      він оновлює базу даних товарів у режимі реального часу, забезпечуючи                      справжнє вікно самообслуговування у бізнес.

Це забезпечує єдине джерело даних для вашої компанії та                      усуває необхідність створення автономної синхронізації між                      базою даних веб-сайтів і товарів.

Як і раніше, існує веб-сайт за замовчуванням на основі Bootstrap                      3, останнього галузевого стандарту для швидкого розвитку                      мережі веб-сайтів з підтримкою Twitter, тому можуть бути безпосередньо                      інтегровані з багатьма веб-інструментами та працювати на всіх пристроях                      за замовчуванням.